RN65C2130BRSL
MFR.Part #
RN65C2130BRSL
JLCPCB Part #
C3419135
Description
-65℃~+175℃ 213Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors