RN65C2004CRSL
MFR.Part #
RN65C2004CRSL
JLCPCB Part #
C3495388
Description
-65℃~+175℃ 2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors