RN65C1820FRE6
MFR.Part #
RN65C1820FRE6
JLCPCB Part #
C3433869
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors