RN65C1623FRE6
MFR.Part #
RN65C1623FRE6
JLCPCB Part #
C1790042
Description
-65℃~+175℃ 162kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors