RN65C1502FRSL
MFR.Part #
RN65C1502FRSL
JLCPCB Part #
C3563228
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors