RN65C1502FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C1502FBSL
JLCPCB Part #
C3493513
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors