RN65C1433FRSL
MFR.Part #
RN65C1433FRSL
JLCPCB Part #
C3542548
Description
-65℃~+175℃ 143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors