RN65C1433DBSL
MFR.Part #
RN65C1433DBSL
JLCPCB Part #
C1428962
Description
-65℃~+175℃ 143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors