RN65C1332FRSL
MFR.Part #
RN65C1332FRSL
JLCPCB Part #
C3424547
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors