RN65C1330FRSL
MFR.Part #
RN65C1330FRSL
JLCPCB Part #
C1799462
Description
-65℃~+175℃ 133Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors