RN65C1303FBSL
MFR.Part #
RN65C1303FBSL
JLCPCB Part #
C1428588
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors