RN65C1274FRSL
MFR.Part #
RN65C1274FRSL
JLCPCB Part #
C1814283
Description
-65℃~+175℃ 1.27MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors