RN65C1054FBSL
MFR.Part #
RN65C1054FBSL
JLCPCB Part #
C1437350
Description
-65℃~+175℃ 1.05MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors