RN65C1023FB14
MFR.Part #
RN65C1023FB14
JLCPCB Part #
C1416718
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors