RN60E9090FBSL
MFR.Part #
RN60E9090FBSL
JLCPCB Part #
C1428704
Description
-65℃~+175℃ 250mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors