RN60E7872FRSL
MFR.Part #
RN60E7872FRSL
JLCPCB Part #
C3544657
Description
-65℃~+175℃ 250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors