RN60E6811FRE6
MFR.Part #
RN60E6811FRE6
JLCPCB Part #
C3402880
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors