RN60E6342FB14
MFR.Part #
RN60E6342FB14
JLCPCB Part #
C1416270
Description
-65℃~+175℃ 250mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors