RN60E6340FBSL
MFR.Part #
RN60E6340FBSL
JLCPCB Part #
C3468274
Description
-65℃~+175℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors