RN60E5902DBSL
MFR.Part #
RN60E5902DBSL
JLCPCB Part #
C3470076
Description
-65℃~+175℃ 250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors