RN60E5691BRE6
MFR.Part #
RN60E5691BRE6
JLCPCB Part #
C3497545
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors