RN60E4873FRSL
MFR.Part #
RN60E4873FRSL
JLCPCB Part #
C1801988
Description
-65℃~+175℃ 250mW 487kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors