RN60E4641FB14
MFR.Part #
RN60E4641FB14
JLCPCB Part #
C1415612
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors