RN60E4221BB14
MFR.Part #
RN60E4221BB14
JLCPCB Part #
C1416460
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors