RN60E4121FB14
MFR.Part #
RN60E4121FB14
JLCPCB Part #
C1416453
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors