RN60E4022DBSL
MFR.Part #
RN60E4022DBSL
JLCPCB Part #
C1432193
Description
-65℃~+175℃ 250mW 40.2kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors