RN60E3242FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E3242FB14
JLCPCB Part #
C3457322
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors