RN60E2940BB14
MFR.Part #
RN60E2940BB14
JLCPCB Part #
C1422161
Description
-65℃~+175℃ 250mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors