RN60E2262BRE6
MFR.Part #
RN60E2262BRE6
JLCPCB Part #
C1796832
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors