RN60E2153FR36
MFR.Part #
RN60E2153FR36
JLCPCB Part #
C1787992
Description
-65℃~+175℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors