RN60E1691FB14
MFR.Part #
RN60E1691FB14
JLCPCB Part #
C1420965
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors