RN60E1622FBSL
MFR.Part #
RN60E1622FBSL
JLCPCB Part #
C3453207
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors