RN60E1580DB14
MFR.Part #
RN60E1580DB14
JLCPCB Part #
C1419029
Description
-65℃~+175℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors