RN60E1333DRE6
MFR.Part #
RN60E1333DRE6
JLCPCB Part #
C1790485
Description
-65℃~+175℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors