RN60E1331BB14
MFR.Part #
RN60E1331BB14
JLCPCB Part #
C3561965
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors