RN60E1211DBSL
MFR.Part #
RN60E1211DBSL
JLCPCB Part #
C1428153
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors