RN60E1211DB14
MFR.Part #
RN60E1211DB14
JLCPCB Part #
C3496215
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors