RN60E1202BB14
MFR.Part #
RN60E1202BB14
JLCPCB Part #
C1418928
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors