RN60E1051FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E1051FRE6
JLCPCB Part #
C1787498
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors