RN60E1040CB14
MFR.Part #
RN60E1040CB14
JLCPCB Part #
C3573491
Description
-65℃~+175℃ 104Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors