RN60E1004FRE6
MFR.Part #
RN60E1004FRE6
JLCPCB Part #
C1787769
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors