RN60D9091FRE6
MFR.Part #
RN60D9091FRE6
JLCPCB Part #
C1770783
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors