RN60D8450FB14
MFR.Part #
RN60D8450FB14
JLCPCB Part #
C1417802
Description
-65℃~+175℃ 250mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors