RN60D8252FBSL
MFR.Part #
RN60D8252FBSL
JLCPCB Part #
C3535733
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors