RN60D8161FB14
MFR.Part #
RN60D8161FB14
JLCPCB Part #
C1395374
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors