RN60D80R6FBSL
MFR.Part #
RN60D80R6FBSL
JLCPCB Part #
C1428135
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors