RN60D8002FRE6
MFR.Part #
RN60D8002FRE6
JLCPCB Part #
C3578515
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors