RN60D75R3FB14
MFR.Part #
RN60D75R3FB14
JLCPCB Part #
C1395270
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors