RN60D7500FRE6
MFR.Part #
RN60D7500FRE6
JLCPCB Part #
C1856108
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors