RN60D7153FRE6
MFR.Part #
RN60D7153FRE6
JLCPCB Part #
C1771270
Description
-65℃~+175℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors